10 parmak Metodu Kesinlikle Ezbere Dayanmaz

10 parmak tekniği ezber değildir

On parmak metodunda hiçbir harfin yerini ezberlemenize gerek yoktur… Çünkü bu süreç ezber değil; motor öğrenmeye dayalı bir süreçtir. Harflerin yerini ezberlemek, size hem zaman kaybettirir, hem de yazma hızınızı ciddi oranda düşürür.

Kitabımızda hiçbir harfin yerini ezberlemenize gerek kalmadan, motor öğrenme süreciyle on parmak metodunu öğrenebilirsiniz…

Ali ÜNLÜ

Bu yazıyı paylaş

 • facebook-share
 • tweet-it
 • friendfeed
 • plus-it

yorumlar


185 Yorum Yapıldı
 • BAKİ YİĞİT ÇAKMAKKAYA diyor ki:

  İyi çalışmalar…
  Kitabınızı daha önce aldım ve on parmak klavye öğrendim. Çevremde bulunan kişilere de kitabınızı tavsiye ediyorum.Kitabın içeriğinde hem f hem q klavyeye yer verilmesi bazen avantaj bazen de dezavantaj oluyor. Bu şekilde baskıya da devam etmekle birlikte. Sadece q ve sadece f içerikli yeni baskılar yapsanız iyi olur kanaatindeyim.Sebebi de f veya q klavye öğrenimi için klavye tercihini yapmış mesela f klavye kullanan birisi sadece f içerikli baskı alarak luzumsuz yere kitabın q içeriğini taşımak zorunda kalmaz diye düşünüyorum. İyi çalışmalar dileklerimle… Baki Yiğit ÇAKMAKKAYA.

  • On Parmak Eğitimi diyor ki:

   Merhabalar Baki Bey,
   Öneriniz için teşekkür ederim. Yayın öncesi bu hususu biz de düşünmüştük; ancak ayrı ayrı iki kitap olması hem baskı hem de toplu alışveriş yapan yayınevlerinin kargo maliyetlerini artırıyor. Biz de toplam faydayı düşünerek iki seçeneği de bir araya getirmeye karar verdik. Toplum alışkanlıklarını kırabilmemiz mümkün olsa idi benim görüşüm sadece F klavye çıkarma yönünde olurdu. Tekrar teşekkür eder, başarılar dileriz.

 • fjaşighdk diyor ki:

  merhaba hocam bizim 5 aralıkta 26 saatte 10 parmak kitabının orta sıra tuşlarından sınav var ama ben daha orta sıra tuşlarını bitiremedim ne yapmam gerek

1 2 3 6 7 8 9 10